5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4564
Jaap Min (1914-1987)

Madonna met kind

beschilderd keramiek en glas, gesign. r.o., beschadigingen, herkomst Sotheby's Amsterdam, 21 december 2004, lot 348, 64 x 50 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525