Madonna met kind
beschilderd keramiek en glas, gesign. r.o., beschadigingen, herkomst Sotheby's Amsterdam, 21 december 2004, lot 348, 64 x 50 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Hamerprijs: € 525