3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
houtskool en aquarel, gesign. r.o., 1925, 17,5 x 26 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80