Japan, houten staande Boeddha, Edo periode, 19e eeuw,
met lang zwart gelakt gewaad, op vergulde lotustroon (hand restauratie)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160