Catalogusnummer: 3127
Japan, zwart laque inro, 19e eeuw, Edo periode, 19e eeuw,

met vergulde voorstelling van gespleten radijs, binnenzijde goud gesprenkeld. Met houten netsuke. De gespleten radijs staat symbool voor erotiek of verwijzing naar Geisha

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320