3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Bijbelse voorstelling met man en vrouw met olifanten
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden