3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Abraham Segaar (1888-1962)
Bomen aan de rand van een meer
doek, gesign. r.o., 65 x 98 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden