020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4942
Diverse schilderijen
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
[ds]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden