3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Henri van de Velde (1896-1969)
Heuvellandschap met herder en schapen
doek, gesign. r.o., 51 x 71 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden