Paul Andriesse (1955), billen, 2/10
Kassel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf
zilvergelatinedruk, verso gesign., 2/10, 1992, 35 x 24 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500