Zonder titel
gemengde techniek op board, verso gesign., kleine beschadigingen, 2005, 43 x 43 cm.
Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator
Hamerprijs: € 360