Catalogusnummer: 5060
Jiri Anderle (1887-1960)

'Omaggio a Federico Fellini'. Met bijbehorend boek

ets en potlood, 1/1, gesign. l.o., 1985, 94 x 63 cm.

Taxatie: € 250 - € 500
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350