Japan, een lakwerk reisaltaar, 19e eeuw,
met openslaande deurtjes waarachter een figuur van Boeddha zittend op een lotustroon (enkele beschadigingen)
h. 44 x b. 21 x d. 13,5 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Japan, a lacquer travelling shrine, 19th century (some damages)
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600