Catalogusnummer: 3140
Japan, een paar lakwerk vazen, Meiji periode,

met vergulde decoratie van draken (een gerestaureerd)

h. 30 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Japan, a pair of lacquer vases, Meiji period (one restored)

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625