Japan, een paar lakwerk vazen, Meiji periode,
met vergulde decoratie van draken (een gerestaureerd)
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Japan, a pair of lacquer vases, Meiji period (one restored)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625