Japan, een zilver-ingelegde shibuichi vaas, Meiji periode,
met voorstelling van kippen onder kersenboom, gesigneerd op onderzijde
Japan, a silver-inlaid shibuichi vase, Meiji period, depicting chicken below a cherry blossom
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300