Catalogusnummer: 5022
Jaap Hillenius (1934-1999)

Figuur / Abstracte compositie

gouache, gesign. r.o., 1971, 33 x 22 cm. en ets en aquarel, gesign. l.o., 1992, 25 x 23 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100