Catalogusnummer: 5021
Eugene Brands (1913-2002)

'Het geometrisch element'

gouache, verso gesign., 6 II 1996 - I, 22 x 36 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100