1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 106
Paar 14krt. gouden manchetknopen en twee paar knopen.

Manchetknopen aan beide zijde een rechthoek met lijndecoratie. Eén paar knopen 18krt. en versierd met florale graverures en emaille (beschadigingen, achterzijde gelijmd). Andere paar knopen 14krt. versierd met blauw emaille en florale motieven (reparatie achterzijde). Hierbij een verguld zilveren paar manchetknopen

bruto 22,9 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[8]

Taxatie: € 350 - € 550
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500