Paar 14krt. gouden manchetknopen en twee paar knopen.
Manchetknopen aan beide zijde een rechthoek met lijndecoratie. Eén paar knopen 18krt. en versierd met florale graverures en emaille (beschadigingen, achterzijde gelijmd). Andere paar knopen 14krt. versierd met blauw emaille en florale motieven (reparatie achterzijde). Hierbij een verguld zilveren paar manchetknopen
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 350 - € 550
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500