1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 107
Twee paar 14krt. gouden manchetknopen.

Eén paar met grootte Zeeuwse knopen (deuken). Andere paar met grootte ovale vormen, waarin een baardman. Rand bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten (vervormingen, één mechaniek lam). Hierbij twee paar zilveren manchetknopen (één paar verguld)

bruto 49,0 gr., diam. en lengte 3 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[8]

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725