Paar gouden manchetknopen en drie knopen.
alle bestaande uit geëmailleerde hartjes (beschadigd), bezet met een briljant geslepen diamant. Hierbij een verguld paar manchetknopen
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975