1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0203 - Juwelen
Catalogusnummer: 108
Paar gouden manchetknopen en drie knopen.

alle bestaande uit geëmailleerde hartjes (beschadigd), bezet met een briljant geslepen diamant. Hierbij een verguld paar manchetknopen

bruto 14,9 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[7]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975