10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3032
China, rood gelakte houten gekuipte bruidskist, 19e eeuw;

met gestoken decoratie van chrysanten, koperen sluiting en banden.

h. 32 cm, diam. 33 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80