10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, rood gelakte houten gekuipte bruidskist, 19e eeuw;
met gestoken decoratie van chrysanten, koperen sluiting en banden.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80