10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, Archaïsche bronzen zhong in hardhouten standaard; Zhou style;
groen gepatineerd en voorzien van banden met meanders en uitspringende punten. Aan twee zijden voorzien van karakters.
h. 41 cm, b. 18 cm, d. 11,5 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Chinese Zhou style green patinated Archaic bronze bell, (zhong). Executed with projecting bosses and bands with meanders. Two sides with characters. Placed within a hardwood stand.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400