10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, groen gepatineerde koperen éénlichts kandelaren, ca. 1900;
gegoten uitvoering met een kronkelende draak rondom de stam.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
A pair of green patinated copper candlesticks with dragons, ca. 1900.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160