10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3034
China, groen gepatineerde koperen éénlichts kandelaren, ca. 1900;

gegoten uitvoering met een kronkelende draak rondom de stam.

h. 34,5 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

A pair of green patinated copper candlesticks with dragons, ca. 1900.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160