Catalogusnummer: 4901
Wouter Ydo (1887-1965)
Haven Volendam
houtskool en aquarel, gesign. l.o., '45, 25,5 x 33 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100