3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Bart van Kampen (pseudoniem van Lubbertus Johannes van Olst 1899-1992)
Spelende kinderen bij een boerderij
doek, gesign. r.o., 22,5 x 34,5 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden