3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Otto van Rees (1884-1957)
board, gesign. l.o., 30 x 28 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Overboden