020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4904
Franse school, begin 20e eeuw
Man op een pad bij een bomenrij
board, 15,5 x 23,5 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050
Hamerprijs:
€ 1.050
Overboden