Dirk Kruizinga (1895-1972)
Portret van een jongen met ara
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 110 x 70 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380