3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4906
update-catalogue
Dirk Kruizinga (1895-1972)

Havengezicht

paneel, gesign. r.o., 27 x 40 cm.

Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga

[1]

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden