3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dirk Kruizinga (1895-1972)
paneel, gesign. r.o., 27 x 40 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Overboden