3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Portret van een staande man
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 120 x 55 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350