Dirk Kruizinga (1895-1972)
Figuren op een terras in een park
doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 90 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400