Dirk Kruizinga (1895-1972)
Portret van een heer in een Italiaanse stad
doek, ongesign., niet ingelijst, 75 x 55 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220