3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Nicolaas Huppes (1913-2001)
board, gesign., r.o., verso etiket met titel, 43 x 34 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden