3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4865
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Figuren op het ijs bij een koek-en-zopie

potlood (krastechniek), 16,5 x 25,5 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden