3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Hollandse school, 19e eeuw
Figuren op het ijs bij een koek-en-zopie
potlood (krastechniek), 16,5 x 25,5 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden