3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Jan Kruijsen (1874-1938)
doek, gesign. l.o., verso etiket met titel, 36 x 80 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden