Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
houtskool en aquarel, gesign. l.o., 35 x 44 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200