020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4947
Indonessche school, 20e eeuw
Figuren op een markt in een dorp
doek, 60 x 45 cm.
[1]
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30
Overboden