3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
doek, gesign. r.o., 47 x 33 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden