Bloemen in een vaas. Hierbij houtskooltekening door Mathieu Wiegman.
inkttekening, beschadigd, gesign. r.o., 65 x 49 cm. en houtskool, gesign. r.o., beschadigd, 60 x 80 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Hamerprijs: € 100