3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Samuel de Zee's hof te Leiden
paneel, gesign. r.o., 41 x 30 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden