3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Isaac Israels (1865-1935)
Studieblad met figuren / Studieblad met man en vrouw
twee potloodtekeningen, gesign., 16 x 24 cm. en 10 x 14 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Overboden