3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden