3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gesigneerd met monogram ATH
Het Raadhuis in Hilversum
inkt en gouache, 44 x 32 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70