Matthieu Wiegman (1886-1971)
inkt en gouache, gesign. r.o., 45 x 58 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120