5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Frédéric Jomouton (1858-1931)
aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm.
Provenance: nalatenschap, Enschede
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440