5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, 18e, 19e eeuw
inkt en aquarel, 33 x 20,5 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300