3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Han van Meegeren (1889-1947)
Christus en de Farizeeërs
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden