3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Sierk Schröder (1903-2002)
houtskool, gesign. l.o., '68, 24 x 34 cm.
Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden