3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4956
Louis Stutterheim (1873-1943)
Stilleven
board, gesign. l.o., 55 x 45 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160