Catalogusnummer: 4957
Verguld houten schilderijlijst, 18e/19e eeuw
binnenmaat 63,5 x 91 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420